مارکتینگ پروژه 20 | مرجع فایل های دانلودی - پروژه آماده - پروژه دانشجویی - پاورپوینت آماده
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

بررسی طراحی سایت آموزشگاه كامپیوتر

دسته بندی :فنی و مهندسی محمد 37

بررسی طراحی سایت آموزشگاه كامپیوتر

دسته بندی فنی و مهندسی
فرمت فایل docx
حجم فایل 426 کیلو بایت
تعداد صفحات 47
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

بررسی طراحی سایت آموزشگاه كامپیوتر

نصب فایلهای نمونه بر روی كامپیوتر

مراحل زیر برای نصب فایلهای نمونه بر روی دیسك سخت كامپیوتر دنبال نمایید تا اینكه بتوانیم برنامه و تحقیق خود را اجرا كنیم:

1- اطمینان حاصل نماییم كه Interner information نصب واجرا شده است. می‌توانید این موضوع را به وسیله باز كردن اپلت Renvice در داخل control panel و جستجوی سرویس های Iss Admin و world wide و web publishing بررسی نمایید كه هر دوی این خدمات دارای یك وضعیت اجرا می‌باشند.

2- اگر Interner information نصب نشده است آن را با استفاده از بخش components Add / Remve window اپلت Add/ Remve program داخل control panel نصب نمایید اگر یك یا هر دو خدماتی كه در مرحله اول بحث شد شورع به كار نكرده اند می‌توانید با استفاده از كلیك راست بر روی سرویس و انتخاب گزینه start آنها را راه اندازی نمایید

مروری بر Asp. NEP

Asp.NEP تنها یك محصور ارتفاع یافته نیست. Asp. NEP پیشرفته ترین بستر توسعه وب ایجاد شده تا این زمان را فراهم می‌نماید. فراتر از اینها Asp. NEP جهت ایجاد یك زیر بنای كاملا جدید و به مراتب انعطاف پذیرتر برای توسعه وب به صورت بنیانی بازسازی شده است دلیل این تحول عمیق به وجود آمده در Asp. NEP این است كه بر پایه بتر NEP شركت یا مایكروسافت و یا به عبارت دقیق تر بر چهار چوب NEP استوار گشته است.

NEP framework

NEP. Framework فن آوری است كه در توسعه Asp. NEP ضروری می‌نماید و ارائه كننده سرویسهای مقدماتی سیستم هایی است كه Asp. NEP را مورد پشتیبانی قرار می‌دهند نظیر ایجاد فرد های ویندوز و فناوری جدید rich client derelopment كه در NEp ارائه شده است.

Frame work در نسخه های جدید ترسیم عامل های سرویس دهنده ویندوز نظیر NEP. Server نیز به كار خواهد رفت در حالی كه visual studio بر روی بستر های ویندوز vp 2000 NP 98 مورد پشتیابانی قرار می‌گیرد كل چهار چوب frame work بر روی همه بستر در دسترس قرار نمی‌گیرد مهم تر از همه اینكه در حالی كه می‌توان از بستر های دیگر به عنوان سرویس گیرنده Asp. NEP استفاده كرد برنامه های كاربردی Asp. NEP تنها روی windows 2000 و نسخه های پس از آن اجرا خواهد شد.

NEP frame work شامل دو قسمت اصلی است

Common languge runtime

– NEP frameworkclass Library

SQL srver 2000

SQL srver 2000، سیستم مدیریت پایگاه داده (DBMS) كلاس تجاری شركت مایكروسافت است بر پایه موفقیتی كه DQL server به دست آورد SQL server 2000 نیرومند با انعطاف پذیری بالا و با قابلیتهای UML است و برای توسعه دهندگان برنامه های كاربردی بازگشت برنامه ای در كوتاه ترین زمان ممكن را به همراه دارد.

در میان امكاناتی كه SQL server 2000 ارائه می‌دهد به موارد زیرین می‌توان اشاره كرد

– اجرای چندینی SQL server 2000 به صورت همزمان روی تنها یك ماشین

– همكاری همزمان SQL server7.0 شامل مدیریت SQL server 2000 SQL server 7.0 از یك SQL server Enterprise

– ورودی – خروجی به صورت xML

– موتور oLAP متجمع شده

– انعطاف پذیری جهانی و طبق سنجش به عمل آمده به وسیله شركت كنترل كیفیت PPC-C آدرس: //ww. Tpc. Ory http: را برای كسب اطلاعات بیشتر و آخرین نتایج كنترل كیفیت ببیند.

SQL server 2000 در كار با برنامه های كاربردی ASP كلاسیك ASP.NEP برای برنامه نویسان گزینه رایج غالب است علاوه بر امكانات موجود برنامه نویسان از MSDE نیز بهره می‌جویند SQL server نسخه كامپیوترهای رومیزی كه امكان نسخه برداری را بر خلاف SQL server – compatible date baseengin بدون حذف هزینه های گواهی نسخه كامل SQL server می‌دهد.

هنگامی‌كه برنامه كاربردی شما به مرحله نهایی رسید پایگاه داده MSDE می‌تواند بدون هیچ گونه تغییر SQL server 2000 منتقل شود.

زبانها و ابزارهای زبان

یكی از فرآیند بتر NEP این است كه بر خلاف ASP كلاسیك كه برنامه نویسان را طبق محدودیتهای پیشین از به كار گیری زبانهای اسكیریتی محدود می‌كرد ASP. NEP به شما امكان كار با هر زبان سازگار با NEP را می‌دهد به این معنی كه كد نوشته شده در ASP. NEP كه برای كارایی بهتر كاپایل می‌شود می‌تواند نهایت استفاده از امكانات زبانهای پیشرفته به عمل آورد برای بتر NEP زبانها دو ابزارهایی كه به وسیله شان از آنها استفاده می‌كنید، احتمالا یكی از مهم ترین موضوعات برای بحث هستند.

ابتدا نگاهی به برخی از زبانها و ابزارهایی كه برای ایجاد برنامه های كاربردی NEP و در دسترس خواهند بود بیندازیم

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

محمد

من نویسنده این سایت هستم و خوشحالم که در کنار مدیریت سایت میتوانم هر روز تجربیات خودم رو افزایش دهم تا به ارائه خدمات بهتری بپردازم.

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: