مارکتینگ پروژه 20 | مرجع فایل های دانلودی - پروژه آماده - پروژه دانشجویی - پاورپوینت آماده
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تحقیق درباره مدیریت و برنامه ریزی ورزشی

دسته بندی :تربیت بدنی مدیریت 7

تحقیق درباره مدیریت و برنامه ریزی ورزشی مقاله مدیریت و برنامه ریزی ورزشی

تحقیق درباره مدیریت و برنامه ریزی ورزشی

دسته بندی تربیت بدنی
فرمت فایل doc
حجم فایل 111 کیلو بایت
تعداد صفحات 35
برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

توضیحات:

فایل تحقیق درباره مدیریت وبرنامه ریزی ورزشی دارای 35 صفحه در قالب Word.

بخشی از متن :

اصولا برگزاری یك مسابقه ورزشی به یكسری پیش بینی ها ، آینده نگری ها و برنامه ریزیهایی نیاز مند است . آنچه مسلم است این است كه هیچ مسابقه ای بدون زحمت و تلاش بخوبی برگزار نخواهد شد . لذا برای برگزاری مسابقات می بایستی برنامه ریزی صحیح و گسترده ای در تمامی ابعاد صورت گیرد تا یك مسابقه به خوبی و با كیفیت مطلوب برگزار شود .

طبیعی است برگزاری یك مسابقه رابطه مستقیمی با برنامه ریزی مدیر برگزاری دارد ، یعنی اینكه هر اندازه برنامه ریزی اصولی تر و دقیق تر باشد ودر ان جزئی ترین مسائل در نظر گرفته شود . به همان اندازه در كیفیت و برگزاری بهتر وشایسته تر مسابقات موثر خواهد بود بدیهی است كه در برگزاری مطلوب یك مسابقه یك مدیر علاوه بر برنامه ریزی می بایستی از تمامی امكانات و منابع انسانی و مادی جهت تحقق اهداف سازمانی كه همانا برگزاری مسابقه مطلوب است استفاده نماید به عبارت دیگر بسیج امكانات مادی و بكارگیری ازنیروی انسانی كار امد و مجرب برای رسیدن به هدف مشخص مهمترین وظیفه یك مدیر ورزشی است .

اصولا برگزاری یك رویداد ورزشی ، فعالیت منقطع و بدون پیوسته نیست بلكه یك جریان مسمتری از عملیاتهای ویژه است كه هر یك از این فعالیت ها در زمانهای متفاوتی به وقوع می پیوندد لذا در این بحث سعی شده است تا آنجا كه ممكن است فعالیتها و عملیات های لازم را برای احرای یك مسابقه ورزشی به بخشها و عملیاتهای جداگانه ای تقسیم شود تا تفهیم مطالب سهلتر و آسانتر شود اگر چه تقسیم بندی آن تا حدودی مشكل می باشد .

مدیریت واداره مسابقات ورزشی مستلزم داشتن دانش ، بینش و تجربه لازم و كافی در این زمینه است . به كار گیری مدیریت صحیح نیازمند داشتن اطلاعات كافی از این علم می باشد .اما بدیهی است كه قوه ابتكار ، خلاقیت و مدیریت مدیر باعث می شود با برنامه ریزی صحیح ، آگاهانه و سازمان دهی مناسب از حداقل امكانات موجود هریك از اعضا بازده مطلوب را شاهد باشند .

الگوهای مسابقه

برای مدیر مسابقه دلایل زیاد و متعددی برای سازمان دهی بازیكنان در قالب یك مسابقه وجود دارد اكثر مسابقه ها با شناسایی سطح شركت كنندگان یادر نهایت با ایجاد ساختار ممكن برای شناسایی سطح مورد استفاده قرار می گیرند . بدون شك مدیر اهداف دیگری نیز خواهد داشت كه به واسطه قابل دسترس بودن زمان و امكانات آنها را شروع خواهد كرد .

میزبانی مسابقات :

زمانی كه ناحیه ای مسئولیت میزبانی مسابقات را به عهده میگیرد و یا فدراسیون ورزشی مورد نظر میزبان را انتخاب می كند در اولین گام باید هماهنگیهای لازم با سایر سازمانها را انجام دهد . در همین زمینه مهمترین مساله انتخاب زمان مناسب برای برگزاری مسابقات است و پس از آن باید با توجه به موجود بودن امكانات مورد نظر شروع به برنامه ریزی دقیق و منظم كرد وسرانجام مدیر باید نتیجه كار را به قدراسیون مربوط اعلام كند در واقع بعد از مشخص شدن اینكه یك منطقه میزبان مسابقات است كار آن منطقه شروع خواهد شد .

سازماندهی منطقه ای :

یكی ازعوامل مهم در موفقیت برنامه ها برای اجرای مسابقات قهرمانی ، این است كه منطقه و افراد آن كمك كنند و موافق وسازگار با مسابقه باشند .

دعوت از افراد رده بالای منطقه نظیر ، شهردار ، رئیس انجمن شهر ، فرماندار ، رئیس هیات امناء ،مدیران و باشگاههای ورزشی و مدیران باشگاههایی كه قادر به ارائه خدمت هستند ضروری است .

و…

مدیریت

طراح و مدیر مارکتینگ پروژه _ خوشحال میشم که بتوانم قدمی در رشد و برطرف ساختن نیازهای شما عزیزان بردارم.

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: