مارکتینگ پروژه 20 | مرجع فایل های دانلودی - پروژه آماده - پروژه دانشجویی - پاورپوینت آماده
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

درباره مارکتینگ پروژه 20

درباره مارکتینگ پروژه

در این بخش قصد دارم تا معرفی کوتاهی درباره مارکتینگ پروژه خدمت شما عزیزان ارائه بدم.

وب سایت رسمی مارکتینگ پروژه با هدف فایل های دانلودی در تمامی زمینه های درسی و دانشگاهی همچنین با پشتیبانی از تمامی فرمت های مختلف فایل ها فعالیت خود را از سال 2017 تحت نام project20marketing.ir آغاز کرد و بعد از گذشت 2 سال برای راحتی کاربران و بخاطر سپردن راحت آدرس سایت ، آدرس خود را به mp20.ir ( مخفف ” مارکتینگ پروژه 20 ” ) تغییر داد.

امروزه سایت های زیادی در زمینه فایل های دانلودی درحال فعالیت هستند.

وب سایت مارکتینگ پروژه برتر با توجه بر اصول : کیفیت خدمات و محصولات ، احترام و مشتری مداری ، افزایش و گسترش دانش و همچنین ارائه جدیدترین مطالب و محصولات سراسر وب ، در حال گسترش می باشد.

ما در ابتدا فعالیت خود را از همکاری با چندین سایت معتبر حال حاضر وب (به عنوان مثال: فروشگاه پروژه برتر) شروع کردیم تا با دانش و تجربه کافی قدم در این عرصه بگذاریم و به مراتب تمرکز بیشتری نسبت به ارائه خدمات و محصولات خواهیم داشت تا بتوانیم قدمی در رشد و برطرف ساختن نیازهای شما اساتید ، دانشجویان و دانش آموزان گرامی برداشته باشیم.

اطلاعیه:

بازدیدکننده گرامی در صورتی که فایل و پروژه مد نظرتون درسایت موجود نبود از طریق بخش ” تماس با ما ” اطلاع دهید تا در اسرع وقت بر روی سایت آپلود و به اطلاع شما رسانده شود.

با احترام

مدیریت وبسایت